سابقه ی وب ایده در کدنویسی سفارشی

سابقه‌ی وب ایده در کدنویسی سفارشی

وب ایده در سال 88 فعالیت خود را در زمینه‌ی طراحی سایت آغاز نمود و در سال 90 با گسترش زمینه‌ی فعالیت خود با هاستینگ و ارائه دامنه، فعالیت خود را رسمی‌تر کرد. برنامه‌نویسان وب ایده در آن سال‌ها در حال طراحی و توسعه‌ی یک نرم‌افزار جامع پیامکی بودند که در سال 93 با نام «سامانه پیام کوتاه ایده پیام» رونمایی شد.

مهم‌ترین تجربه‌ی وب ایده در کدنویسی اختصاصی و طراحی وب اپلیکیشن، سامانه‌ی پیام کوتاه ایده پیام است که بار تجربی بسیاری برای تمام اعضای تیم برنامه‌نویسی و طراحی سایت در بر داشته است.

تجربه‌ی فشار سنگین سمت سرور در بارِ بالای سامانه پیامک و ارتباطات بین سرور شرکت و سرورهای اپراتورهای پیامکی، تلاش برای بهینه‌سازی کدهای سامانه و کاهش فشار و پهنای باند مصرفی، علم و دانشی به برنامه‌نویسان ما بخشیده تا بتوانند تمامی سیستم‌های اختصاصی شما را با کمترین فشار و بالاترین سرعت ممکن ایجاد کنند.

پس از طراحی سامانه‌ی پیامکی که هنوز گروهی از برنامه‌نویسان ما در حال توسعه و بهینه‌سازی آن هستند، تیم دوم برنامه‌نویسی وب ایده در سال 93 با یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی فعالیت خود را در زمینه‌ی طراحی سیستم‌های اختصاصی آغاز کرد. بعد از آن تیم دوم برنامه‌نویسی شروع به کار طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی کردند تا ایرادات و بخش‌های قابل ارتقای سیستم را شناسایی کنند.

در بهمن ماه سال 95 سیستم مدیریت محتوای جدید وب ایده با جدیدترین متدهای برنامه نویسی از جمله PHP MVC رونمایی شد که تا کنون مورد استفاده‌ی تیم طراحی سایت شرکت می‌باشد.

اما کدنویسی سفارشی ما به همین‌جا ختم نشد، تیم برنامه‌نویسی وب ایده با پشتکار و انرژی بسیار، پس از اتمام کار CMS اختصاصی به سرعت کار طراحی و برنامه‌نویسی سیستم پشتیبانی آنلاین (تیکتینگ) ایده تیکت را آغاز کرد و در اردیبهشت ماه سال 1396 این سیستم نیز رونمایی شد. سپس، گروهی از برنامه‌نویسان بر روی CRM (سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان) داخلی شرکت کار کردند و گروه دیگر سیستمی را طراحی کردند که بار دیگر مایه‌ی سرافرازی ماست. سیستم «لیمز» یا «سیستم مدیریت مؤسسه زبان» نرم‌افزار جدیدی بود که با تلاش مجدانه‌ی اعضای تیم برنامه‌نویسی وب ایده اکنون به ثمر نشسته و گامی دیگر از وب ایده در مسیر پیشرفت علم همراه با توسعه تکنولوژی است.

سیستم مدیریت مؤسسه زبان در آبان‌ماه 1396 رونمایی شد و به محض رونمایی، با درخواست‌های زیادی نیز روبرو شد.

در همین حین، بعضی از اعضای تیم برنامه‌نویسی در حال تهیه یک فروشگاه اینترنتی و یک سایت تخفیف گروهی بودند که موجب شد با استفاده از کدنویسی اختصاصی، سیستم اختصاصی فروشگاه‌ساز و سیستم تخفیف گروهی وب ایده نیز ایجاد شود.

ما به یگانه بودن خود افتخار می‌کنیم.

این، تنها بخش کوچکی از فعالیت‌ها و افتخارات وب ایده است.

جهت سفارش طراحی و برنامه‌نویسی سیستم اختصاصی مورد نیاز خود با ما تماس بگیرید.